Архидея

Народження Червоного Будди

  Спільний мистецький проект «Народження червоного Будди» , синкретичний за своєю суттю, став можливим завдяки колаборації художника Миколи Сологубова, фотографа Олега Сошка, поета та музиканта Андрія Гущина.

  1121_01

  Ідея проекту належить  Андрію Гущину. Два роки тому він задумав цикл сюрреалістичних фоторобіт, щоб проілюструвати деякі свої поетичні тексти. Для втілення задуму йому був потрібений  професійний фотограф-однодумець. Спочатку ним стала Ірина Роїк, в співавторстві з якою  в Одесі була створена серію фоторобіт….


  11_

  Згодом цю роль взяв на себе київський фотограф Олег Сошко.


  11__01

  На виставці  представлено близько 30-ти фотографій та художніх творів, що  об'єднані спільним міфологічним і символічним змістом. Особливий акцент зроблено на дослідженні жіночої сутності в традиційно чоловічих архетипах. «Спочатку я думав зробити окрему фотовиставку.


  114

  Але Микола Сологубов, спостерігаючи за народженням деяких фото-сюжетів (серія «Показ» створювалася в  майстерні  Сологубова)  і беручи участь в обговореннях, сам взявся за пензель. Таким чином виникла синергія.


  11__02

  Сюжети були розкриті в живописній та фотографічній  техніках. На певному етапі стало очевидно, що живопис і фотографія доповнюють один одного і в комбінації дозволяють повніше реалізувати задум », - пояснює Андрій Гущин.


  111_02

  В центрі експозиції  - картина Миколи Сологубова «Червоний (а) Будда»  Їй корелює  фоторобота  Гущина / Сошка з такою самою назвою. Про різноманіття міфологічних та архаїчних  сюжетів творів свідчать їх назви: «Дульцінея Кіхот», «Рожева пантера», «Людина і його фантазми».  


  .jpg_160

  Автори експериментують, намагаючись досягти ілюзорного, сюрреального ефекту шляхом парадоксальних зіткнень пейзажу і героя, образу та одягу, освітлення та міміки. Пройти вузькою межю, що відокремлює Палеоліт від Зоряного шляху - ось  завдання справжнього митця.


  112_01

  Виставка експонуватиметься з 21 червня по 03 липня 2017 р. в Національному музеї Тараса Шевченка.

  Запрошуємо на виставку з 21 червня по 3 липня. Вхід вільний. 

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии