Архидея

Українські дизайнери на «Dutch Design Week"

  21 жовтня 2017 року в місті Ейндховені (Нідерланди) стартує всесвітньовідомий Тиждень Голландського Дизайну (Dutch Design Week).

  zerno_sergey_makhno

  Двометрова люстра “Zerno” (Seed) архiтектора Сергiя Махно


  Тиждень Голландського Дизайну — це найповажніша подія в галузі дизайну в північній Європі. Щороку тиждень відвідують понад 295 тисяч фахівців та зацікавлених осіб. Представники всіх провідних світовихвиробників та медіа шукають нові таланти та ідеї на основних майданчиках. Головними медійними партнерами тижня є нашбільш поважаємі в креативному середовищі портали Dezeen та Frame.


  gotvyanski_dnipro

  Свічники DNIPRO, NOTT дизайн Сергія Готвянського 

  Цього року ВПЕРШЕ на цій події буде представлений дизайн з України. Виставка Creative Ukraine. Between Tradition and Innovation (Творча Україна: Між Традицією та Інновацією) проходитиме на одній з центральний локацій тижня – в центрі сучасного мистецтва ТАС. Українська виставка — це пошук нових форм, матеріалів та ідей на засадах поєднання традиційних технік та новітніх технологій, а також креативне осмислення змін, що відбуваються в суспільстві та побуті в епоху технологічної революції.


  2b.group_ashtray3_01

  Попільничка 7.62, дизайнер Слава Балбек, 2B.Group

  Метою виставки українського дизайну є:
  • зміцнення позитивного іміджу України як країни з розвиненими
  технологіями і високим рівнем креативу;
  • промоція та популяризація українського дизайну;
  • встановлення зв’язків з європейськими медіа.


  dinarakasko3


  dinarakasko_food4

  Торт, автор Динара Касько

  Серед учасників виставки українські дизайнери, які представляють
  предметний дизайн, діджіталдизайн, соціальнийдизайн, експерементальний дизайн, графічний дизайн, дизайн текcтилю та концептуальну моду.


  decorkuznetsov_pulse_of_life2_01


  decorkuznetsov_pulse_of_life3


  decorkuznetsov_pulse_of_life1

  Entity, Студія "ДекорКузнецов"

  Ще до початку події на високий рівень українського дизайну звернули увагу фахівці, які щорічно укладають і публікують гід події. Україна увійша в ТОП-10 must see тижня!

  Учасники:
  Sergey Makhno Architects, Сергій Готвянський, 2B Group, HochuRayu, ДекорКузнецов, Маша Рева, Дизайн-студія "Ryntovt", Faina Design, Джус, Катерина Соколова, Petcube, Svoya Studio, Динара Касько, U, N, A колектив та Олексій Романенко, ДашаЦапенко.

  Організатори:
  Art-east + Art-west, Prostir86.

  http://www.ddw.nl
  http://www.tac.nu

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии