Архидея

Фігуративні скульптури Lene Kilde

  Норвезька художниця Лене Килде (Lene Kilde) шукає натхнення в іграх дітей. Тема для творчості цієї дівчини в швидких та легких дитячих емоціях, що розчиняються в небуття.

  Уявити цілісну композицію на основі її нібито скульптур-начерків просто, якщо ви емоційна людина. Її скульптури створені в мінімалістичному стилі - дротова сітка відтворює фрагменти людських тіл. Ці фрагментарні скульптури, проте, композиційно закінчені.


  kilde-1

  Скульптор не говорить про те, що чогось не вистачає в природі її композицій. Вона змушує глядача уявити скульптуру, додумати ситуацію і подумки добудувати тіло. Лене запрошує глядача пограти з нею в гру.


  kilde-3

  Це ж так само, як грають діти. Щоб подумки закінчити іншу частину кожної скульптури, потрібно замінити відсутні фрагменти своїми спогадами, наприклад, з дитинства або уявної історією. Це буде розповідь про життя тієї людину, яку зображує фрагментарна скульптурна композиція. Можливо, скульптор хоче, щоб глядач став співавтором її творчості?


  kilde-2

  Лене Килде має ступінь магістра в галузі дизайну, яку вона отримала в 2012 році. Згодом вона була нагороджена стипендією, яку їй призначила Рада норвезького мистецтва (Norwegian Arts Council).


  kilde-7

  В даний час творчі наробки дизайнера представлені в галереї Galleri Ramfjord, де ви можете побачити більше її фігуративних скульптур.


  kilde-5

   kilde-4


  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии