Архидея

Переваги акрилових ванн перед чавунними

  Чому так популярні акрилові ванни? Тому що вони гнучкі, незвичайні за формою, зручні, витончені, стильні і компактні. Білосніжна основа акрилової ванни буквально відштовхує бруд і не темніє з часом, за нею легко доглядати і можна навіть відновлювати за допомогою спеціальної пасти пошкоджені ділянки і сколи.
  Акрилова ванна


  akrilovaya-vanna

  Чавунна ванна


  vanna-chugunnaya-goldman-glossy

  Акрилові ванни виробляються з високотехнологічної пластмаси, що складається з суміші складних полімерів і володіє особливою міцністю, пружністю і довговічністю. Акрил затребуваний через свою теплоту, простотою в обслуговуванні і здатності набувати при формуванні округлі контури.

  Акрилова ванна


  __appollo_ts-1705

  Чавунна ванна


  goldman_gloss


  roca_akira_170x85

  Акрил для більшої міцності і жорсткості армують, завдяки чому він стає суперміцною сировиною для ванн. Він добре відомий своєю глибокою та ніжною гаммою, глянсовим та непористим покриттям поверхні.


  cersanit_ariza_160x90

  Перевагою акрилових ванн є здатність відновлюватися після подряпин - досить затерти пошкоджене місце наждачним папером. Акрилові вироби витримують високі температури і вплив ультрафіолетового світла, протистоять термічному крекінгу і стійкі до хімічних речовин, грибків і плісняви.


  cersanit_nano_150_

  Акрилова ванна витримує до 600 кг, дуже добре зберігає тепло, так що вам не потрібно турбуватися про те, що вода швидко охолоне під час прийняття ванни.


  _cersanit_joanna_160x95_

  Завдяки якостям матеріалу, акрилові ванни лідирують за симпатіями покупців і навіть перевершують по якостям популярні чавунні ванни. А саме:
  • Ванна акрилова досить легка - всього 30 кг. Для порівняння вага чавунної моделі в середньому 120 кг, через що чавунну ванну складно транспортувати і встановлювати. А з доставкою і установкою акрилової ванни впорається одна людина.

  Акрилова ванна


  cersanit_korat_170x70

  • У чавуна теплоємність вище, ніж у акрилу, але якщо вода в чавунній ванні вистигає на 1 ° C протягом 10 хвилин, то в акрилової - за півгодини.

  Чавунна ванна


  vanna-chugunnaya--razmery-na-lyuboj-vkus-2

  • Реставрувати пошкоджену акрилову площину просто і швидко. А емальоване покриття чавуну рідко піддається відновленню. Після декількох років зносу, покриття акрилової ванни може бути відполіроване до глянцевого блиску, що неможливо зробити з емаллю на чавунному виробі.

  Акрилова ванна


  kolo_pasja_160x80

  Чавунна ванна


  .jpg_111


  __recor_antique_180x77

  • Акрилові ванни не ковзають, а чавунні неймовірно слизькі. Виробники чавунних виробів навіть пропонують спеціальні гумові килимки. В акрилові ванни килимки не потрібні.

  Акрилова ванна


  _cersanit_lorena_150x90

  Чавунна ванна


  .jpg_110

  • З пластичного акрилу виготовляють різноманітні за формою та конфігурацією вироби. Ви можете замовити акрилову ванну будь-якої форми, яка додасть всьому приміщенню індивідуальність. Чого не можна сказати про чавунні ванни, все розмаїття яких в прямокутних моделях, що розрізняються розмірами. Є також кутові варіанти, які функціональні і практичні, але далекі від витонченості.

  Акрилова ванна


  cersanit_lorena_170x70

  Чавунна ванна


  6-3-1-1024x1024

  • Акрилові вироби доступні за помірними цінами. Чавунні, як правило, на порядок дорожчі. Однак вартість ванни акрилової в складних формах і з товстими стінками з декількох армованих шарів акрилу практично ідентична чавунній.

  Акрилова ванна


  akrilovaya-vanna--osobennosti--nedostatki--montazh--vybor-3

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии