Архидея

Футуристичне еко поселення

  Представлений бельгійським архітектором Вінсентом Каллебота концепт екорайону, який планують звести в передмісті Нью-Делі, являє собою екологічне вертикальне поселення, що складається з шести 36-поверхових веж і справляє враження справжнього екологічного раю.

  06_sattelite_view_01


  09_green_roof

  Футуристичні антиутопії завжди створюють самодостатні вертикальні спільноти, існуючі в багатоповерхових вежах. Як правило, проекти майбутнього переповнені соціальною і економічною рівністю.


  19_community_orchards

  В основу цього концепту, названому Гиперион (Hiperions), архітектор заложив дві основні мети: децентралізацію енергії і незалежність району від продуктів харчування, що доставляються ззовні.


  20_tropical_greenhouse

  Вертикальне поселення – це багатофункціональний комплекс, який буде побудований таким чином, щоб гармонійно вписатися в навколишню екосистему і поєднати в собі мінімалістичний індустріальний дизайн з інтегрованими природними об'єктами.


  21_phytopurification_lagoon

  Він буде виконаний з крос-ламінованих панелей, посилених сталевими конструкціями. За рахунок введення природних елементів буде забезпечена максимальна ефективність використання енергії та зведено до мінімуму навколишнє середовище, створюючи можливість для екологічно чистого способу життя.


  18_parking_evergreen_belt

  Простір між вежами заповнений зеленими зонами, а з'єднані вони «небесними» містками. Енергія, необхідна для функціонування комплексу, генерується на місці. Містки зрошує перероблена вода, в ліхтарі вбудовані вітряні турбіни, що забезпечують освітлення, фасади веж покриті сонячними батареями, а ультрасучасні теплиці дають можливість вирощувати сільськогосподарські культури.


  24_natural_swimming_pool


  25_sky_footbridges

  Фітоочіщуючи лагуни забезпечені стійким джерелом води. Більш того, вони самі є водяним джерелом. На відміну від септичних резервуарів, в яких використовують анаеробні бактерії, що утворюють корозійні гази, в технології фітоочіщення «працюють» аеробні бактерії, що живуть в коренях рослин. Це практично зводить до нуля шкідливий вплив на навколишнє середовище.


  26_cradle_to_cradle_apartment


  29_coworking_space

  Рослини можна зустріти всюди на території комплексу: у вестибюлях, на дахах, навколо будівель. тут і громадські сади, в яких займаються вирощуванням продуктів харчування.


  30_axonometric_view

  Сади так ретельно спроектовані, що фрукти можна зривати прямо з вікон житлових квартир. За прогнозами розробників, з 1 квадратного метра можна буде отримувати до 20 кг органічних овочів і фруктів. Крім квартир, в баштах будуть розташовані ресторани, спортивні зали, офіси.


  145633126746615solarfacades

  Вчені все частіше стверджують, що за компактним урбаністичним проживанням стійке і стабільне майбутнє.


  emerging-practices-in-india-spasm-design-architects-archdaily-house-at-alibaug-image-courtesy-of_india-and-residential-architecture_architecture_architectural-design-software-designer-and-arc

  Чим ближче один до одного живуть люди, тим менше необхідно енергії для забезпечення тепла і світла. Однак такі проекти, як Hiperions, можуть стати красивою і більш екологічною альтернативою.


  36_timber-framed_structure

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии