Архідея

Спеціально до 30-річчя незалежності України всесвітньо відомий бренд Riedel випустив лімітовану модель декантерів для вина з українською символікою

фото: Riedel
Спеціально до 30-річчя незалежності України всесвітньо відомий бренд Riedel випустив лімітовану модель декантерів для вина з українською символікою

Для всіх поціновувачів вина бренд Riedel — беззаперечний експерт у сфері кришталевого й скляного посуду. Уже 265 років він випускає келихи й декантери, які високо цінуються на ринку. Виробничі потужності Riedel розташовані в Австрії та Німеччині, проте бренд завжди з повагою ставився до культури й історії країн, до яких експортує власну продукцію.

Колекційний декантер

Колекційний декантер

Наприкінці минулого року офіційний дистриб’ютор Riedel в Україні, корпорація MIRS, запропонував виробнику привітати українських шанувальників вина з 30-тою річницею незалежності України. Так з’явився декантер Ukraine, випущений лімітованим тиражем 150 одиниць. Придбати їх можна лише в Україні й лише протягом 2021 року. Декантер виготовлено вручну за давньою венеціанською технологією. В посуд вплавлено два кольорових скла — жовте й блакитне, що символізує прапор України. В центрі чаші розміщено герб тризуб.  

Спеціально до Дня Незалежності

Спеціально до Дня Незалежності

Декантер Ukraine — це не просто елемент декору, функціональний інвентар для вина чи предмет сервірування. В першу чергу, це унікальна річ зі своєю душею, пам’ятний артефакт і прикраса колекції.

Костянтин Відоборенко, бренд-амбасадор Riedel в Україні, ділиться своїми враженнями: «Цього року Україна святкує 30 років з Дня Незалежності — це велике свято для українців. Компанія Riedel долучилася до привітання, випустивши декантер з українською символікою. За лаконічним дизайнерським рішенням стоїть кропітка робота майстрів. Вплавити два кольори в прозоре скло технологічно складно. Це старовинне ремесло, що століттями відточувалося склодувами острова Мурано. Нині в світі одиничні майстерні працюють за венеціанською технологією, і Riedel — одна з них».

Смакує особливо

Смакує особливо

Голова корпорації MIRS Олег Михайленко додає: «Це не перший проєкт Riedel для локального ринку України. В травні цього року корпорація MIRS разом із віцепрезидентом Riedel Олександром Зоріним, українськими й французькими винними експертами шукали оптимальний келих для автохтонного сорту винограду Одеський чорний та однойменного вина. Нам приємна така увага європейського бренду до України. Наш ринок стрімко розвивається й відкриває для західних партнерів нові перспективи. Корпорація MIRS, у свою чергу, рада й далі знайомити українського споживача з винною культурою й готувати для нього особливі подарунки»

СЕО Riedel Максіміліан Рідель

СЕО Riedel Максіміліан Рідель

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK