Реклама Відмінність Apple Watch Series 8 от Apple Watch Series 7
На презентації їх виділили не так багато часу, адже вагомих оновлень вона не отримала. Проте, зараз ми розберемось конкретно в чому різниця з попередньою версією і чи варто оновлюватись на Apple Watch Series 8.
Які зміни в Series 8 порівняно з Series 7?
Мабуть, головною відмінністю є кількість різноманітних датчиків, якиих в новинці побільшало. В Епл вотч 8 додали датчик вимірювання температури тіла, який оновлює показники кожні 5 секунд. У попередній версії такої функції не було, лише вимірювання пульсу, ЭКГ и насыщенности крови кислородом.
Другим суттєвим оновленням, яке відрізняє новинку від старішої версії є інтелектуальна система, яка може визначити, якщо користувач потрапив в автомобільну аварію. В такому випадку смарт-годинник відправляє сповіщення в рятівні служби та близьким. Apple Watch Series 7 могли лише визначити падіння користувача та аритмию по показаниям пульса.
Apple Watch Series 8 работают под управлением обновленного процессора Apple S8. На презентації Apple звернули на це увагу, проте як виявилось згодом, у ньому використовується такий же центральний процесор, який і використовувався у Apple Watch 7 и Apple Watch 6. Але незважаючи на це, він все одно залишається потужним та чудово справляється з щоденними задачами.
Відмінність у кольорах корпусу. Apple Watch Series 8 в алюмінієвому корпусі доступні в кольорі midnight, silver, starlight та Product RED. Стальний корпус доступний у таких трьох кольорах: graphite, silver та gold. В Apple Watch Series 7 були доступні такі кольори: темна ніч, сяюча зірка, синій, зелений та червоний для алюмінієвих версій, для сталевих — сріблястий та чорний, а для титанових space black та natural.
Що НЕ змінилось в Series 8 порівняно з Series 7?
Дизайн та розміри корпусу залишились незмінними. 41-міліметрова модель має розміри корпусу 352 x 430 мм , а 45-міліметрова версія 396 x 484.
Ніяких змін також не отримав і дисплей. Він має таку ж яскравість в 1000 ніт та підтримує технологію Always-on. Роздільна здатність складає 352 x 430 мм у молодшій моделі і 396 x 484 мм у старшої.
Захист корпусу в обох годинниках залишився таким же та дозволяє занурювати годинник на глибину до 50 метрів. Захист від пилу та вологи становить IP6X.
Час автономної роботи в обох годинниках складає 18 годин у змішаному режимі і перехід на новий чіп ніяк не вплинув на час роботи без підзарядки. А продемонстрована на презентації, нова функції енергозбереження не буде доступна лише для новинки, її також можна буде використовувати для всіх годинників з оновленням WatchOS 9.
Series 8 та Series 7 мають пам’ять 32 ГБ, модуль Wi-Fi з підтримкою мереж 5 ГГц та Bluetooth 5.0.
Набір сенсорів також залишився попереднім, а саме: акселерометр, гіроскоп, датчик освітленості, GPS та чіп U1 для точного позиціонування моделі.
Чи варто оновлюватись до Apple Watch Series 8?
Враховуючи те, що новинка має мінімальні відмінності від попереднього покоління, то вагомих причин оновлюватись з Apple Watch Series 7 немає. Дизайн залишився попереднім та й начинка практично така ж. Вимірювання температури потрібно не всім, а система яка визначатиме, чи потрапив користувач в аварію буде доступна і в iPhone 14/14 Pro.
Якщо ж у вас Apple Watch Series 6 та старіші моделі, тоді ви можете звернути придивитись як і до Series 7, так і Series 8. До того ж, вибір кольорів у сьомій версії дещо ширший. Наприклад, якщо ви захочете синій чи зелений корпус, тоді вам доведеться обирати годинник з минулорічної презентації.
Якщо у вас взагалі ще немає Apple Watch, тоді ви можете дещо зекономити та обрати Apple Watch Series 7, або ж навіть дещо спрощену версію Apple Watch SE 2.