Архидея

ТМ PENOBOARD: 10 років теплої турботи

ТМ PENOBOARD
Вже ціле десятиліття будівельний ринок України та ближнього зарубіжжя користується утеплювачем нового покоління – екструдованим пінополістиролом ТМ PENOBOARD.

 
10 років пінополістирол ТМ PENOBOARD виробляється на італійському та німецькому високотехнологічному обладнанні заводу ТОВ «Еліт Пласт» у місті Херсоні.  Всі етапи виготовлення відповідають високим європейським стандартам якості та не забруднюють навколишнє середовище. А кінцевий продукт – екструдований пінополістирол має всі міжнародні сертифікати відповідності. 

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD

За 10 років PENOBOARD з просто будівельного матеріалу виріс до бренду, який стає синонімом терміну екструдований пінополістирол та асоціюється з енергоефективними технологіями у будівничі сфері. Цьому сприяє низка фактів:
●    Об’єми виробництва ТМ PENOBOARD складають близько 160 000 м3 на рік. Такі потужності дають можливість утеплити біля 3 000 000 м2 приміщень, що відповідає  25 тисячам середньостатистичних домівок на рік, і відповідно 250 тисяч за десять років. 
●    Площі, утеплені продукцією ТМ PENOBOARD, за середніми підрахунками дають змогу економити на опаленні приблизно 130 000 000 гривень на рік у масштабах України. Відповідно за роки на будівельному ринку цю суму множимо на 10.

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD


●    Завдяки високій якості та сумлінному відношенню до партнерів, ТМ PENOBOARD  присутня у кожній області України. 
●    Зарекомендувавши себе на вітчизняному, ТМ PENOBOARD підкорює європейський ринок. На 2019 рік продукція експортується у Молдову, Польщу, Румунію, Грузію, Арменію та Південну Африку.

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD


●    ТМ PENOBOARD представлена в будівельному сегменті В2В – екструдований пінополістирол використовують при виготовленні сендвіч-панелей як в Україні так і за кордоном. 
●    На базі заводу створений навчальний центр АКАДЕМІЯ PENOBOARD. Одним з недавніх заходів був з’їзд-семінар представників мережі будівельних магазинів «Епіцентр» та «Нова лінія». 
●    У великих будівельних виставкових центрах України представлені інформаційно-демонстраційні майданчики продукції.
●    Кожного року традиційний з’їзд дилерів TM PENOBOARD приймає учасників, щоб ознайомити їх з новинками, обмінятися думками та обговорити подальшу спільну діяльність та співробітництво. 

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD

●    Для популяризації енергоефективних принципів у будівництві під брендом PENOBOARD проходить просвітницька діяльність: видавництво журналу, навчальних відео, агітаційних акцій. 
●    Діти – будівельники майбутнього, саме для них розроблено цікавий мультяшний персонаж PENO, який розповідає, чому треба економити енергоресурси. Також під егідою ТМ PENOBOARD проводиться конкурс дитячого малюнка – «Енергоефективність очима дітей».
●    Найкращий показник десятилітньої довіри забудовників до бренду –  це велика кількість масштабних об’єктів, утеплених  екструдованим пінополістиролом PENOBOARD: львівський аеропорт, багатоповерхові житлові комплекси  Києва, Одеси, Львову. 
●    Постійний контроль якості продукція проходить у сертифікованій лабораторії –PENOLAB, та підтверджується сертифікатами якості.

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD

10    років ТМ PENOBOARD піклувалася не лише про своїх клієнтів та партнерів, а й про тих хто задіяний на виробництві – це сімдесят спеціалістів. 

Наразі ТМ PENOBOARD розширює географію виробництва та спектр продукції. Розпочато будівництво нового заводу у м. Тернопіль, який стане ще одним сучасним високотехнологічним підприємством у нашій країні. 

ТМ PENOBOARD завжди підтримує теплі відносини з клієнтами, споживачами та партнерами. Компанія з однаковою повагою приділяє час великому споживачеві і дрібному забудовнику.  
ТМ PENOBOARD – це 10 років теплої турботи про кожного, хто зацікавлений у сумлінному відношенні до енергоресурсів та у енергоефективному будівництві. 
ТОВ «Еліт Пласт»

ТМ PENOBOARD

ТМ PENOBOARD

 
73000, Україна, м. Херсон, вул. 23 Східна, 41-А
Тел: +38 (0552) 359 000
Факс: +38 (0552) 359 214
E-mail: info@penoboard.com
www.penoboard.com

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK