Архидея

Архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! вже втретє відбудеться у Києві

25-26 травня у Києві вже втретє відчиняє свої двері архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! Він об’єднає під своїм дахом професійних архітекторів, урбаністів та дітей у роботі над різноманітними проектами.

Тема цьогорічного фестивалю – «Об’єднані містом». Як зробити своє місто більш комфортним для проживання? Як зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення? Про це, та багато іншого, будемо дізнаватись на фестивалі.

Традиційно в рамках фестивалю відбудеться "Велика архітектурна майстерня" - творча архітектурна освітня гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. У ролі вчителів - сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва.

"Ми прагнемо надихати маленьких творців та винахідників на зміни навколишнього світу, адже вони здатні на це. Ми розвиваємо творчий потенціал дітей, а допомагає нам у цьому архітектурна гра - універсальний інструмент для розвитку креативного мислення та творчих навичок", - зазначає директор та продюсер фестивалю Archikidz! в Україні Ольга Глініна.

Серед запрошених викладачів цього року виступлять: 

- Крістіан Кесада ван Берестейн – нідерландський архітектор з більш ніж 20-річним стажем, голова архітектурного бюро QB Studio, викладач та співзасновник міжнародного руху Archikidz. 


- Зузана Табачкова – архітектор, урбаніст, викладач і дослідник у Технічному університеті Берліна, засновник освітнього проекту SAK (Кошице, Словакія). 
- Ігор Уваров - французький митець. У 20 років Ігор Уваров зробив свої перші дизайн фотосесії для таких журналів, як Vogue або Elle, та таких брендів, як Hermes або L'Oreal. У віці 25 років він закінчив Академію Мистецтв у Парижі, і з того часу з легкістю маневрує між декоруванням та художньою творчістю.


Окрім них, вже підтвердили свою участь багато відомих українських архітекторів, а також сучасні школи зі STEM-освітою, що спеціалізуються на творчому розвитку дитини через гру, та які використовують у навчанні такі цікаві для дітей продукти як Minecraft та LEGO. 

З 2018 року фестиваль ARCHIKIDZ! увійшов до програми позашкільної освіти Малої академії наук України і став першим спеціалізованим фестивалем для дітей в Україні, який об'єднує сучасних містобудівників, архітекторів, урбаністів та дітей на одному майданчику.

Цього року  ARCHIKIDZ! став ще більш масштабним, і на гостей фестивалю чекає ще цікавіша програма, серед якої майстер-класи, лекції, перформанси, конкурси, розіграші, та навіть ярмарка! То ж нудьгувати не буде ніхто. Дізнатись історію фестивалю, подивитись повну програму та зареєструватись на нього можна на сайті - http://archikidz.org.ua та на сторінці заходу у Фейсбук http://bit.ly/akdzfest2019 та http://bit.ly/archikidzua 

Місце проведення фестивалю – пров. Лаврський 7. Час і дата проведення - 25 та 26 травня, з 10:00 до 17:00. Крім основної програми, 25 травня з 17:00 до 19:00 відбудеться панельна дискусія “Щасливі діти = щасливі міста”, на якій діти зустрінуться з доповідачами з Нідерландів, Німеччини, Франції та міст України. Реєстрація на дискусію - за посиланням http://bit.ly/PDSDSM 


Вхід на фестиваль вільний, за попередньою реєстрацією за посиланням http://bit.ly/archireg 

Фестиваль відбудеться за підтримки Малої академії наук та спонсорів фестивалю - ТОВ ПТК “Агромат”, ПрАТ “Лантманнен Акса”, SAGA Development, Leroy Merlin, Посольство Федеративної Республіки Німеччина Київ, Holiday Inn Hotel, Моршинська.

Якщо виникнуть питання:
Юрій Михайленко
+38 093 677 03 03
archikidz.pr@gmail.com

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK