Архидея

«Life must go on»: в галереї Лавра покажуть унікальне 3-d шоу

1 березня в муніципальній галереї «Лавра» пройде відкриття мультимедійного проекту «Life must go on», який об’єднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику.

1_244

Автори проекту - київська digital група «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька. Команда «Skilz» посіла перше місце на минулорічному фестивалі світла та медіа-мистецтва в Києві.


2_245


3_241

Глядачам покажуть справжнє мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко. Філософську складову поезії буде передано у візуальних образах цифрового мистецтва.


4_240


5_229

Одночасно в галереї буде презентована серія живопису «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Всю кольорову гаму робіт, за словами автора, можна побачити тільки в повній темряві.


6_182

«Сьогодні ми позиціонуємо галерею Лавра, як сучасний digital комплекс - простір, в якому мистецтво стирає будь-які межі. Завдяки новій панорамній відеопроекції картини можна почути, а музику - побачити. У поєднанні класичних напрямків мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект «Life must go on» саме про це», - розповідає Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї «Лавра».


7_161

Відкриття: 1 березня о 18.30
Виставка буде проходити до 31 березня включно
Місце проведення: галерея «Лавра» (вул..Лаврська, 1)
Акредитація для ЗМІ обов’язкова: тел.. 096 287 4636 ( e-mail: dt@pr-assistant.agency)


8_95

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK