Архидея

Презентація каталогу проекту Big Circle

14 вересня о 16:00 у Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться презентація каталогу «Big Circle. Проект міжнародної колаборації у сфері сучасного безпредметного мистецтва».

каталог КНО2

каталог КНО2

Це унікальне видання дає змогу скласти всебічне уявлення про сучасне безпредметне мистецтво і вмістило роботи більше 70 художників з понад 20 країн, що були представлені в однойменному проекті, який стартував у ЦСМ М17 04 липня і завершується 15 вересня.

каталог КНО2

каталог КНО2


Проект «Велике Коло» вперше в Україні об'єднав в одному просторі та представив у ЦСМ М17 виставки провідних у цій мистецькій сфері незалежних художніх ініціатив/проектів/арт-центрів з України, Австралії, Бельгії, Італії, Франції, Німеччини, Великої Британії, Данії та США. Каталог до нього – ексклюзивний на сьогодні факт картографування практик сучасного безпредметного мистецтва світу.


У день презентації каталог можна буде придбати та підписати у членів художнього об’єднання KNO | Kyiv Non Objective. Наклад обмежений.

Час:
14 вересня о 16:00. Вхід на презентацію каталогу вільний!

Адреса:
Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича 102/104.

«Велике Коло»

Міжнародний мультиекспозиційний проект, що представляє незалежні художні об'єднання та проекти безпредметного мистецтва з усього світу і дає змогу на власні очі побачити й проаналізувати, як розвинулися та трансформувалися ідеї художників-авангардистів ХХ сторіччя в роботах сучасних митців. 

Проект «Велике Коло» підготовлено художнім об’єднанням
KNO | Kyiv Non Objective

Виставка проходить за підтримки Adamovskiy Foundation

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK