Архидея

Творча дискусія з медіа-художником Степаном Рябченко

  Вас захоплює цифрове мистецтво і ви бажаєте дізнатися ще більше? Задати питання знаним медіа-художникам та поспілкуватися з ними у невимушеній атмосфері? Творча дискусія з медіа-художником Степаном Рябченко: про цифрове мистецтво та філософію його життя.


  kzo_3027

  Тоді ми чекаємо на вас 1 жовтня о 17:00 на першій творчій зустрічі з відомим українським митцем з Одеси, учасником проекту “ПЕТЛЮК РЯБЧЕНКО САЙ" - Степаном Рябченко. Рябченко - один з лідерів в області цифрового мистецтва і мистецтва нових медіа, учасник міжнародних проектів і бієнале.


  kzo_3020_02

  Без його робіт не проходить жодна знакова виставка українського сучасного мистецтва, а частина з них експонувалися в найпрестижнішій лондонській галереї Saatchi Gallery, а також музеях Нью-Йорка, Москви, Відня, Будапешту, Варшави, Вільнюса, Братислави та в інших містах.


  kzo_3024

  У 2015 році Рябченко увійшов до списку 30 успішних українців віком до 30 років за версією Forbes. У 2012 році став лауреатом міжнародного конкурсу сучасної скульптури «Kyiv Sculpture Project», а в 2011 - був номінований на Премію PinchukArtCentre. Роботи Степана зберігаються в багатьох приватних та музейних колекціях в різних куточках світу. В своїй творчості він використовує сучасні комп’ютерні технології і програми, балансуючи на межі класичних і нових медіа, а його роботи розмивають межі між класичною картиною і цифровим зображенням.


  kzo_3040

  Про те, як художник прийшов до сучасного медіа-мистецтва через архітектуру, а також про творчий досвід, знакові роботи, участь у світових проектах, про свою філософію творчості та життя Степан Рябченко розповість на зустрічі вже в цю неділю. Під час дискусії ви матимете змогу почерпнути багато цікавого на тему digital-арту та отримати відповіді на питання безпосередньо від художника. Тільки реальне спілкування!


  kzo_3091


  kzo_3028

  Творча дискусія відбудеться в рамках виставки “ПЕТЛЮК РЯБЧЕНКО САЙ", на якій експонуються арт-об’єкти, створені за допомогою цифрових технологій – цифрові полотна, 3D-проекції та відео- інсталяції. Учасники виставки – провідні медіа-художники України, Сергій Петлюк, Олексій Сай та Степан Рябченко.


  kzo_3520

  Нагадуємо, що виставка цифрового мистецтва “ПЕТЛЮК РЯБЧЕНКО САЙ" триває до 15 жовтня на 7-ому поверсі ЦУМу. Вхід на експозицію для всіх бажаючих – вільний.
  До зустрічі!


  kzo_3545_01

  Фото: Катя Золотухіна

  Локація: ЦУМ, 7 поверх
  Дата: 1 жовтня о 17:00
  Подія в Facebook

  Додаткова інформація:

  Організатори проекту: Sky Art Foundation, Business Gallery Ukraine. Партнер: Ring Ukraine

  Sky Art Foundation - благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.

  Business Gallery Ukraine - арт-фонд заснований відомою художницею і бізнес-леді Вітою Кравчук спільно з директором івент-простору Graf Мариною Присяжною . Головне завдання фонду - популяризація та просування сучасних, перспективних і молодих українських художників.

  Ring Ukraine– R&D центр в Києві, що працює в області штучного інтелекту, займається аналізом інтелектуальних даних та розробкою програмного забезпечення в стандарті ML. Розробка компанії – розумний відео-дзвінок, в основі якого лежать технології: computer vision, machine learning, face recognition та object detection, ціль якого зменшити кількість злочинів в житлових кварталах.

  За детальнішою інформацією звертайтеся: +38 067 401 13 98 - Марія Кузнік, Sky Art Foundation.

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии