Архидея

Унікальний проект: iFashion-Art

27 березня в Києві відбулося відкриття унікальної виставки «iFashion-Art = Інтелект - це модно». Мета проекту - познайомити глядача з сучасним мистецтвом українських художників і перформансом.

МВЦ «Музей історії міста Києва» спільно з українською дизайнеркою Тетяною Іващенко представляють проект «iFashion-Art» = «Інтелект — це модно». 28 березня – 26 квітня 2018 року

Це складний мультидисциплінарний проект, що поєднує мистецтво, моду, психологію спілкування та освіту. На виставці представлені роботи видатних українських художників сучасності та унікальні сукні французької мисткині Isagus Extroversions. Це перформанс, в якому глядач бере безпосередню участь, який змінює його та змушує замислитись над сучасністю, свідомим споживанням та пізнанням сутності дійсності. Шлях, який має пройти відвідувач цією виставкою – є перформансом у перформансі.


feshen-vik_02

Цей шлях має 4 кроки/локації:
Перший крок (3 поверх музею) – виставка сучасного мистецтва українських митців. Виставка поєднує в собі живопис, фотографію, інсталяцію, хеппенінг, відео та анімацію, а також унікальні сукні, що були представлені на Венеціанській бієнале. Експозиція змушує глядача замислитись на тим, що таке сучасність, яку він проживає, та відкритись для нових ідей та думок. На виставці представлені роботи видатних українських художників.
Другий крок (1 поверх музею, ліве крило) надає глядачу унікальну можливість сформувати свій власний стиль та образ за допомогою команди дизайнерів, що перетворять процес створення стилю на унікальну ділову гру, використовуючи макетний одяг. Ця зупинка розкриває взаємозв’язок між зовнішнім виглядом, мисленням та поведінкою, які абсолютно взаємопов’язані та індукують одне друге.
Запускається механізм рефлексії відвідувача і наштовхує його на запитання — як впливає моя зовнішність на мене і як мене сприймають?
Третій крок (4 поверх музею) – перформанс «Знайомства за 5 хвилин». В спеціально облаштованому креативному просторі кожен з відвідувачів зможе знайти собі пару для безпосереднього спілкування на важливі теми. Перший по черзі відвідувач має обрати собі співрозмовника за привабливістю його зовнішнього вигляду і запросити його до бесіди, дотримуючись спеціально прописаних правил: 1) не використовувати сленг; 2) звертатись ввічливо один до одного; 3) заборона на зверхність.
Четвертий крок (1 поверх музею, арт-хол) є освітнім інтерактивним простором, який допоможе відвідувачу зробити якісний крок вперед в процесі самовдосконалення. В цьому просторі відвідувач зможе звернути увагу на можливість саморозвитку та надихнутися новими ідеями.

За матеріалами: www.kyivhistorymuseum.org/uk/vystavkovi-proekty/ifashion-art-proekt-tetyani-ivashhenko.html,
Видео: www.kyivhistorymuseum.org/uk/vystavkovi-proekty/ifashion-art-proekt-tetyani-ivashhenko.html

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK