Архидея

Персональна виставка Тетяни Шимко Faces

Арт-простір Lera Litvinova Gallery відкрив персональну виставку Тетяни Шимко Faces, яка пройде з 6 по 26 листопада 2018 року

Авторка виставки Faces, Тетяна Шимко щиро розповіла про особливості своєї художньої техніки і пошуки власного стилю.
Інтерв’юер: Що спонукало Вас взяти до рук пензлі? Чому Ви вирішили пов’язати своє життя з мистецтвом?
Тетяна: Пов’язати життя з мистецтвом вирішила років п`ять тому, коли хобі переросло у професію , коли почали купувати мої роботи. За освітою я фінансист, але малювала все життя , скільки себе пам’ятаю . 
І: У Вас дуже особлива техніка – це і пастель, і вугілля, і поталь. Що приваблює Вас у використанні таких матеріалів? 
Т: Так, використовую різні матеріали – одразу бачу, що можна чим намалювати. Поталлю відображаю золоті та срібні прикраси, вугілля обираю для надання глибини образу, де необхідний насичений чорний. А працюючи над портретом темношкірого малюка з розмальованим білою фарбою обличчям, я наносила акрилову фарбу на руки і малювала пальцями. 


І: Як відомо, творчості не існує без натхнення.  Аби почати творити, необхідно віднайти у серці ті почуття, якими захочеться поділитись. Що слугує для Вас джерелом емоцій, які пробуджують дію творчих сил?
Т: Мене завжди надихає навколишній світ та зачаровує чудо життя.
І: Для багатьох митців робота над своїми витворами – це певна віддушина, спосіб позбавитись від негативу і депресивних думок. Вам зручніше творити у пригніченому настрої чи у моменти духовного піднесення?

Т: Я – мама двох синів, тому чекати натхнення чи якогось особливого настрою – це велика розкіш для мене. Я працюю, коли маю час, а знаходячись біля мольберту, повністю поринаю в процес – це моя, така собі, медитація.
І: Пошуки власного стилю – це частина творчого шляху митця. Чи легко було знайти свій неповторний стиль, у якому Вам найкомфортніше працювати?
Т: Я тільки на початку свого творчого шляху, тому досі знаходжусь у пошуку. Пробую різні стилі та матеріали. Коли набридає «бруд» олії та акрилу, дістаю папір та акварелі... 
І: Продовжуючи тему власного стилю, цікаво дізнатись про Ваші творчі експерименти. Ви відкриті для новизни і експериментів у мистецтві?
Т: Я постійно експериментую і з матеріалами, і зі стилями . Мене приваблює графіка в різних її проявах. В моєму доробку вже є одна ліногравюра, а в планах – офорт. 
І: В чому, на Вашу думку, полягає феномен художника? 


Т: Феномен окремого художника? В індивідуальності та неповторності.
І: Виставка «Faces» представляє яскраві екзотичні портрети, пронизані атмосферою Африканської та Індійської культури та зосереджені на різноманітних емоціях. Чому для Вас, як для автора, важливо поділитися цими роботами із глядачем?
Т: Це фінішна пряма – поділитися з глядачем своїм світом. Це досвід для мене, адже роботи на стінах галереї сприймаються зовсім по-іншому, ніж вдома – видно всі плюси та мінуси, а це дає змогу обрати шлях, яким рухатись далі.


Виставка триватиме до 26 листопада.
м. Київ, провулок Євгена Гуцала, 3

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK