Архидея

Перетворення старого чемодана

  У кожного з нас є старі речі, з якими шкода розлучатися. Серед них старий чемодан займає особливе положення. Начебто і потрібна річ для всякого мотлоху, але й місце займає. І що з ним робити, якщо викидати не піднімається рука?

  8c9fcb3273dfd49

  Що робити? А ось що - переробити в потрібну і красиву дизайнерську річ! Отже, за роботу.

  Вінтаж нині в моді
  Всі ми рано чи пізно звертаємо увагу на вінтажні речі. Щось залишилося від бабусі, щось придбали на блошиному ринку, а дещо навіть отримали в подарунок зі словами: «в моді знову вінтаж!». Взагалі-то кажучи, вінтаж - це сорт і врожай вина певного року. Але в нашому дизайнерському світі термін «вінтаж» набуло особливого звучання. Сьогодні він визначає суміш стилів в інтер'єрі, елементи прикрас і старовинний декор, красиві речі і одяг «у віці», яку можна перетворити чуть-чуть і носити, як наймодніший. Словом, будь-які предмети минулого в стилі ретро, кіберпанк або стімпанк, які хочеться залишити у себе вдома, оновити і милуватися ними.


  chemodan-vintazh_01

  Добре, а що робити з дуже старими, але цікавими речами в стилі 50-х років? Чи не викидати ж ... Ось, наприклад, старий чемодан. Дуже старий. Можна навіть сказати - пошарпані-вінтажний. Любителі переробок пропонують варіанти декорування валізи: декупаж, об'ємні елементи, аплікації, зістаренними в стилі Шеббі шик, золочення, імітація фарбами, нанесення кракелюр і багато іншого. Пробуємо.


  1_16

  Декупаж
  Декупаж (decouper означать «вирізати») - це техніка декорування, заснована на аплікаціях, які наносять на предмет і покривають лаком. Виходить ефект старовинної розпису. Для роботи в цій техніці знадобляться:
  • Декоративний папір або подвійні серветки;
  • Спеціальний клей для декупажу;
  • Акриловий лак;
  • Акрилова фарба чорного і білого кольору (будь-якого іншого);
  • Оббивна тканина;
  • Повний картон (легкий пористий картон з верхнім шаром тонкого паперу. Добре підходить для альбомів. Товщина 1,5 мм);
  • Степлер;
  • Цвяхи декоративні 4 штуки;
  • Широка резинка або тканину для кишеньок;
  • Шкіра натуральна;
  • Шкіра штучна;
  • Клей «Момент гель»;

  Для початку треба заґрунтувати всю зовнішню частину валізи фарбою. Можна взяти акрил білого кольору. Краще поклеїти смужки паперу по згинах і кутах валізи, щоб потім легше було клеїти всю площину кришки і підстави. Справа в тому, що в місцях металевих частин на кутах валізи треба потрудитися, щоб не розірвалася папір. А смужками клеїти легше. Можна користуватися спеціальними інструментами, але якщо їх під рукою немає, то підійде лезо.


  4_05


  7_04

  Оздоблення внутрішньої частини валізи полягала в фарбуванні бортів фарбою чорного кольору. На це піде трохи більше години. Потім після висихання паперу треба покрити лаком всю зовнішню частину валізи.


  8_04

  Потім слід зшити чохол з плюшу або оксамиту. Підійде будь-яка ворсиста і щільна тканина. Степлером прикріпіть чохол скобами до основи. Потім до чохла треба пристрочити смужку щільної тканини, шкіри або дерматину, відступивши від краю 1-1,5 см. Декоративна смужка закриває скоби, якими ви прикріпили чохол. Щоб чохол натягнувся, зміцнюйте скоби по колу.


  6_07

  А ось оздоблення всередині верхньої кришки зроблена по-іншому. Приклейте спочатку смужку шкіри по контуру з заходом на борт кришки. Вирізавши з картону фігуру за розмірами підстави кришки, обтягніть її тканиною і пристрочите до неї гумку. На картон нанесіть клей «момент гель», щоб тканина щільно прилягала до основи.


  2_15


  5_05

  Обмежувальну гумку краще зробити з натуральної шкіри і прибити її до бортів декоративними гвоздиками. Замість гумки можна взяти тканину і зробити з неї кишеньки, приклеївши їх до внутрішньої сторони кришки. А тепер підготуйте декор ручки. Її краще обтягнути натуральною шкірою. Все - декорування валізи закінчено.


  3_10


  10_04


  13_02

  Комментариии / 0
  Авторизуйтесь, чтобы добавлять комментарии