Архідея

Кухня і вітальня разом - за і проти

Дизайн кухні-вітальні
Останнім часом кухня, поєднана з вітальнею стала популярним дизайнерським прийомом.

На фото, дизайн кухні поєднаний з вітальнею здається простим і зрозумілим, але на практиці організувати практичний інтер’єр кухні-вітальні не так просто. На кінцевому етапі у вас повинна вийти універсальна кімната, яка об’єднує в собі всі функціональні “обов’язки” кімнати для приготування їжі та трапези, і місце для відпочинку та розваги. Дизайн кухні-вітальні визначається обраним стилем і кольорами. Вона може бути як різнобарвна, так і однотонна.

РОЗДІЛЕННЯ ПРИМІЩЕННЯ НА ЗОНИ

Краще всього поєднання кухні з вітальнею робити там, де мешканці не збираються активно користуватися кухнею. Адже навіть найкраща в світі витяжка не здатна впоратися з усіма інтенсивними запахами частого готування. У будь-якому випадку під час дизайну інтер’єру необхідно буде встановити потужну систему вентиляції. Це дозволить створити комфортні умови для вас і ваших гостей. Найважливіше в інтер’єрі кухні, суміщеної з вітальнею, – це правильне зонування, щоб у Вас не було відчуття, що ви перебуваєте на кухні.

Влучне зонування

Влучне зонування

Нині існує багато способів зонування приміщення. З них найбільш популярні:

  • Можна вибрати два варіанти – зони в одній колірній гамі і з використанням однакових матеріалів, або застосування двох протилежних стилів.
  • Ви можете використовувати різний колір покриття підлоги у вітальні і на кухні, проте краще всього вибрати різні матеріали. Наприклад, на кухні буде відмінно виглядати функціональна плитка, а у вітальні – затишний паркет або ковролін.
  • Якщо кімната не велика, обидві зони найкраще оформити в світлих тонах – білий, бежевий, світло-сірий, світло-блакитний і т.д.

Для якісного фарбування стін і стель у кухні радимо використовувати зносостійку глибокоматову латексну фарбу Śnieżka Mattlatex Brilliant.. Пофарбовані цим виробом поверхні стійкі до частого миття, екологічно безпечні,  а також є паропроникними. З огляду на ці властивості фарби вона є ідеальним варіантом для декоративно-захисного фарбування стін і стель в кухні.

Використання зносостійкої фарби для стін та стель

Використання зносостійкої фарби для стін та стель

Ще однією особливістю фарби Śnieżka Mattlatex Brilliant є ANTIREFLEX – спеціальна формула, завдяки якій фарба приховує нерівності на поверхні та створює бездоганне глибокоматове покриття. Крім того, виріб володіє 1-м класом стійкості до частого миття, що теж помітно виділяє його серед інших. Із даною фарбою стало ще легше досягти ідеальних матових і рівних поверхонь зі стійкими кольорами.

  • Чудовий спосіб виділити зони – сконструювати подіум. Однак слід врахувати, що він може викликати труднощі у дітей або людей похилого віку.
  • Іншим “роздільником” приміщення, особливо під час дизайну кухні, суміщеної з вітальнею, може бути барна стійка. Її можна використовувати як робочу поверхню, наприклад як невеликий столик або відповідно до прямого призначення: поставити поруч барні стільці та підставку для келихів.
  • Під час зонування не варто забувати і про освітлення. Світло в такому інтер’єрі може зіграти головну роль. Так, освітлення над барною стійкою може стати своєрідною межею між зонами.

КУХНЯ, ПОЄДНАНА З ВІТАЛЬНЕЮ: ПЛЮСИ

  • Візуальне розширення простору і збільшення джерел світла на єдиній площі – два вікна краще, ніж одне;
  • Спрощення процесу організації урочистостей, коли у господині немає необхідності залишати загальне приміщення, щоб перевірити ступінь готовності страв або сервірувати стіл новими продуктами; загальний простір кухні і їдальні дозволяє господарці завжди перебувати в «центрі подій»;
  • Для шанувальників колективних вечірок це найбільш підходящий варіант, оскільки в компактній кухні розмістити понад 6 чоловік проблематично, а у вітальні це буде зробити легко.
  • Ще одна перевага кухні, суміщеної з вітальнею,- відсутність необхідності купувати додатковий телевізор для кухні, адже достатньо буде купити великий екран для зони вітальні.
  • Головна зручність – це можливість обідати й вечеряти за повноцінним обіднім столом, який найчастіше не поміщається в маленьких кухнях, але в кухні-вітальні для нього обов’язково знайдеться місце.

Візуальне розширення простору

Візуальне розширення простору

КУХНЯ-ВІТАЛЬНЯ: НЕДОЛІКИ

  • Запахи від приготування їжі, з якими витяжка впорається лише частково, особливо якщо мова йде про продукти зі специфічним ароматом;
  • Чути усі звуки від роботи мікрохвильової печі, духовки або блендера, м’ясорубки;
  • Підвищені вимоги до прибирання: якщо на кухні кілька чашок і тарілка, кинуті до раковини, не роблять істотного негативного враження на інтер’єр, то при поєднанні кухні з вітальнею навіть самотньо забута використана серветка може зіпсувати загальне враження. Якщо ви не з тих людей, у кого псується настрій від виду немитих тарілок, то поєднання кухні з вітальнею не змусить вас пошкодувати про таке рішення.

 

 

Наверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK