Сучасний стильний проєкт інтер'єру квартири від Danielian Bureau
Автор цього проєкту — дизайну інтер'єра квартири для сімейної пари — талановита українська дизайнерка Анаіт Данієлян.
Власники нової квартири точно знали, що саме їм потрібно та давно визначились з пріоритетами. Сім’я звикла жити в приватному заміському будинку, тому основна мета проєкту – перенести цю атмосферу та стиль життя у квартиру.
Прагнучи забезпечити відчуття простору, не захаращеності та об’єму, створили максимально відкритий простір, побудований навколо ідеї зон, що плавно перетікають одна в одну без зайвих перешкод на шляху. Усі зайві перегородки прибрали, як результат вдалося забезпечити вільний рух людини в просторі: від передпокою в загальний простір вітальні, кухні, обідньої зони.
Фото: Андрій Безуглов
Обидві лоджії приєднали до житлових приміщень, максимально при цьому збільшивши балконні отвори. Так, одна лоджія стала просторою комфортною обідньою зоною при кухні. А друга – місцем для відпочинку та читання при спальні.
Фото: Андрій Безуглов
Ідею єдиного простору додатково підкреслили монохромним оформленням усіх приміщень з мінімумом контрастів. Оздоблення стін не привертає зайвої уваги до текстури і фактури. Основні кольори – кашемір та сірий. Погляд чіпляють тільки стіни, обшиті шпонованими стіновими панелями.
В центрі інтер’єру основний акцентний елемент – темний у відношенні до основної гами куб, на якому висить великий камін – серце простору та улюблене місце спілкування. Камін проглядається з усіх точок і це все створює ту саму атмосферу позаміського котеджу.
Фото: Андрій Безуглов
Стіна зі світлими дерев’яними панелями органічно поєднується із кубом та ховає двері, що ведуть на експлуатований дах.
Фото: Андрій Безуглов
При вході у квартиру із передпокою першою відкривається глядачеві зона вітальні з каміном та великим диваном, далі кухонний острів та велика острівна витяжка. Кухня ж навпаки ніби в стороні, не привертає зайвої уваги при досі великих об’ємах. Обідня зона з великим столом для приймання гостей розташувалась в лоджії при кухні.
Фото: Андрій Безуглов
Квартира розрахована на двох і не передбачає постійне проживання гостей, але батькам, дітям та близьким завжди раді. Гостьова кімната суміщена з кабінетом. Особливість цієї гостьової – спальне місце, вбудоване у шафу-трансформер. Таким чином ліжко не займає місця у просторі, але водночас гість живе у максимально комфортних умовах з повноцінним спальним місцем. Повсякденний комфорт розповсюджується на кожного в домі.
Фото: Андрій Безуглов
Фото: Андрій Безуглов
"Оскільки основна функція кімнати – робочий кабінет, ми відокремили приміщення, ізолювали його від основного транзитного маршруту, забезпечивши вхід в кімнату через лоджію обідньої зони. Таким чином, кабінет – це відокремлений простір, відсічений від повсякденних побутових потоків" - розповідає авторка проєкту.
Спальню об’єднали з лоджією, максимально розширивши балконний отвір. Для цього навіть замінили залізобетонну перемичку на довшу. Так з’явилося улюблене місце для відпочинку та читання – м’яка зона з видом на парк та ріку.
Фото: Андрій Безуглов
Фото: Андрій Безуглов
Фото: Андрій Безуглов
Велика люстра в центрі приміщення була розроблена та виготовлена спеціально для цього проєкту.
Пара багато читає, тому ми передбачили декілька зон для читання у квартирі. Навіть узголів'я ліжка навмисно широке з можливістю використовувати його як полицю для книг.
Фото: Андрій Безуглов
Обидва санвузли витримані в єдиній колористиці квартири: спокійні тони, відсутність колірних контрастів, витримані відтінки дерева та каменю.
Фото: Андрій Безуглов
В приміщенні ванної кімнати немає природного освітлення, тому обрали матові текстури та поверхні для того, щоб уникнути безлічі відблисків від електричного освітлення. Біла матова фурнітура, змішувачі та матова сантехніка створюють ще більш приглушену та спокійну атмосферу, так досягли відчуття затишку. Просторий санвузол – зона відпочинку та водних процедур, а не гігієнічна кімната.
Фото: Андрій Безуглов
Фото: Андрій Безуглов
Приміщення гостьового санвузла збільшили так, щоб тут комфортно розмістили усі необхідні сантехнічні прилади, компактну душову кабіну та приховані місця для зберігання. Цей санвузол невеликий, простіший в деталях, несе виключно утилітарну функцію.
За уявною простотою та одноманітністю кольору та фактур криються вивірені рішення та ретельний підбір всіх складових проєкту. Усе підпорядковане загальній меті: створити єдиний простір без візуальних перешкод та контрастів – цілісний інтер'єр, не перенасичений деталями.
Фото: Андрій Безуглов
Фото: Андрій Безуглов
І головний показник досягнутої мети – це відгуки господарів: отримали саме те, чого хотіли – міська квартира, в якій хочеться жити та приємно знаходитись. Тут нема випадкових деталей, кожна річ на своєму місці.